Automaty do gry w internecie

Na pewno większość z Was kojarzy z filmów automaty, do których wrzucało się monetę, pociągało za wajchę i po wylosowaniu zestawu identycznych znaków wygrywało dużą ilość pieniędzy. Ta gra nazywa się one-armed bandit (jednoręki bandyta). Swego czasu tego typu maszyny były wyjątkowo popularne również w naszym kraju, mogliśmy je spotkać w wielu barach i kasynach.

Teraz wprawdzie nie znajdziemy już tego rodzaju maszyn w barach, ale od niedawna możemy zagrać na jednorękim bandycie online. Taka gra ma oczywiście wiele plusów, przede wszystkim dostępność i oszczędność czasu. Wystarczy tylko komputer albo tablet podłączony do internetu i parę złotych w kieszeni. Jak się okazuje, nowoczesna odmiana jednorękiego bandyty cieszy się równie dużym zainteresowaniem jak standardowa wersja tej gry – jak dowodzą statystyki, próbuje w niej szczęścia ponad 55% użytkowników internetu.

Jakie są zasady gry w one-armed bandit przez internet? Na początek trzeba założyć konto na wybranej internetowej platformie udostępniającej one-armed bandit online, np kasyno internetowe AdmiralSpot jest taką platformą, potem przelewamy określoną kwotę na swoje konto i możemy grać. Na ekranie pojawi nam się identyczny obraz co w tradycyjnych automacie, z tą różnicą, że zamiast drążka mamy analogiczny button, w który musimy kliknąć, żeby uruchomić losowanie. Jeżeli internetowemu automatowi uda się wylosować konfigurację identycznych symboli, wtedy wygrywamy.

Banalnie proste, co nie?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *