Klasyczny automat do gry

Jeśli jesteś fanem maszyn do gry, ale znudziły ci się już dziwne, nietypowe tytuły typu Starburst, Book of Ra, Tiger vs. Bear czy Tootin Car Man, gdzie zamiast klasycznych symboli występują rycerze, diamenty, hieroglify i tym podobne, Retro Reels z pewnością ci się spodoba. To prosty, nieskomplikowany slot stylizowany na tradycyjne automaty wrzutowe, które kilka dekad temu stały niemal w każdym barze.

Retro Reels to oczywiście wielka gratka nie tylko dla osób, które tęsknią za latami dziewięćdziesiątymi oraz tych, którym z trudem przychodzi przekonanie się do współczesnych internetowych slotów, ale też dla tych, którzy preferują prostotę i elegancję. W Retro Reels mamy 5 bębnów i dwadzieścia linii wygrywających, zaś symbole na bębnach to klasyczne owoce (cytryny, wiśnie itp.), bary i symbole dolara. Do najkorzystniejszych należy kombinacja pięciu symboli dolara, ale wysoką nagrodę wygrywamy też, jak uda nam się wylosować czerwone lub niebieskie cyfry 7. Wersja uproszczona Retro Reels nie oferuje dodatkowej funkcji gamble. Możemy ją za to znaleźć w jednym z kilku innych wariantów tej gry: Diamond Glitz.

Slot Retro Reels pojawił się na rynku niedawno, kilka miesięcy temu, w związku z czym wiele e-kasyn jeszcze go nie udostępnia, ale jeżeli chciałbyś spróbować w nim swojego szczęścia, możesz to zrobić tutaj.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *